Oficjalny portal internetowy Gminy Pietrowice Wielkie
Menu
Aktualności | 21.03.2020 r. | sobota

Żołnierze 6 Batalionu Powietrznodesantowego z Gliwic stacjonują w naszej Gminie

Żołnierze 6 Batalionu Powietrznodesantowego z Gliwic stacjonują w naszej Gminie

Od soboty, 21 marca 2020 roku, żołnierze z Gliwic rozpoczęli patrolowanie granicy polsko-czeskiej w Gminie Pietrowice Wielkie i okolicach. Głównym celem podjętych działań jest ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa na terytorium RP.

Żołnierze zabezpieczają przejścia graniczne, przeciwdziałając przemieszczaniu się osób chcących ominąć kontrole graniczną i sanitarną. Do ich zadań należy prowadzenie działalności patrolowej, obserwacja oraz udział w pełnieniu służby na posterunkach.

 

 

opracował: ania
zamknij [x]
Portal www.pietrowicewielkie.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.